Ruská ruleta 2010 Pátekút 15.6.2010 18:23
Startovní listinavytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2005

  StČí I průk. Jméno                                Klub                                 Start 


meresjev  (55)                          

     1    4658 Honza Mejdr, Tomáš Uhlář             1 ŘLP Bike Team                      23:00 
     2    8352 Filip Tichý, Lucka Sixtová           2 sixtas´team                        23:00 
     3    8353 Miroslav Gale, Martin Záruba         3 Přidej nebo chcípni                23:00 
     4    8355 Jan Čipera, Rosťa Sladký             4 Speedy snails                      23:00 
     5    8356 Jan Neuwirth, Pavel Kurz             5 SILVINI                            23:00 
     6    8357 Karel Ullschmied, Tomáš Fencl        6 jaMMed                             23:00 
     7    8358 Martin Plšek, Monika Vyšínová        7 LesTrompes                         23:00 
    10    8360 Roman Kopecký, Honza Fiala           8 Pat a Mat                          23:00 
    11    8361 Karel Landkammer, Tomáš Fejfárek     9 KARATOM                            23:00 
    12    8362 Ondřej Landkammer, Tomáš Zikmund     10 Cyklobulf Hrobce                  23:05 
    14    8364 Karel Fousek, Milan Jílek            11 SAC Bělá pod Bezdězem             23:05 
    15    8365 Tomáš Gothard, Lukáš Zlatník         12 Tom a Jerry                       23:05 
    18    8366 Johana Nová, Martin Kočí             13 HC4 racing team                   23:05 
    19    8367 Pavel Sklenařík, Martin Hronza       14 TJ Zelená Konev                   23:05 
    21    8368 Lukáš Macháček, Michal Betlach       15 Tuxíci                            23:05 
    22    8369 Blažek Lukáš, Beneš Marek            16 Béčka                             23:05 
    23    8370 Lída Wurmová, Pavel Wurm             17 Hakuna Matata                     23:05 
    26    8371 Eva Ouředníková, Petr Udatný         18 Snail Wheels                      23:05 
    27    8372 Fruhbauer Aleš, Bednář Miroslav      19 BeFree                            23:10 
    28    8373 Jiří Sekera, Karolína Průšová        20 TJ Zelená Konev                   23:10 
    30    8374 Ondřej Smíšek, Sven Czastka          21 7879                              23:10 
    31    8375 Michal Pelikán, Dodám                22 Dupající funící                   23:10 
    33    8376 Milan Reinberg, Zachoval Vlasta      23 Jablko Team Javornice             23:10 
    34    8377 tonda vojtisek, mirek franek         24 no swiss                          23:10 
    35    8379 Matrin Košťál, Jaroslav Košťál       25 RK Royal                          23:10 
    36    8380 Hana Krajníková, Radka Hanková       26 Accom                             23:10 
    37    8381 Julie Volfová, Šárka Cimrová         27 Na Pohodu                         23:10 
     8    9530 Luboš Plocek, Jindřich Handl         36 Pupíci                            23:15 
    38    8382 Ivana Kešnerová, Monika Šimonová     28 Kde sílu vzít                     23:15 
    39    8383 Ondřej Juříček, Jiří Mašek           29 taz team                          23:15 
    43    8384 Tomáš Vopálenský, Radka Máslová      30 HC4 Racing Team                   23:15 
    46    9286 Martin Farář, Otto Severýn           35 Komorní výtah                     23:15 
    47    8385 tonda vojtisek, mirek franek         31 no swiss                          23:15 
    48    8386 Jan Kraus, Stanislava Nechv          32 LadyRental                        23:15 
    49    8387 Vojta Šprongl, Linda Procházkov      33 VoLi                              23:15 
    51    8388 Michaela Hourová, Petra Křivánková   34 NONAME                            23:15 
     9   51536 Jan Štembera, Petr Zedek             38 Scania Kinetics                   23:20 
    13  420449 Lukáš, Žabák                         45 Posádka Červeného trpaslíka       23:20 
    16   51276 Zuzana Kordačová, Viktor Slavík      37 Lstiví Afghánci                   23:20 
    17  232722 Milan Horký, Lukáš Hýbl              44 VIPrahlo                          23:20 
    20  232394 Michaela Chábová, Zuzana Hodková     42 Želvy                             23:20 
    24   51843 Eduard Pucherna, Martina Bochenko    39 MTBO ČZU Praha                    23:20 
    29  219297 Miroslav Češpiva, Václav Havlík      41 Merkato                           23:20 
    44  232631 Klofi, Pedros                        43 SNS Smržovka - www.sns.cz         23:20 
    52   53442 Martina Pecháčková, Tomáš Křížek     40 DýmTým                            23:20 
    25  888615 Petr Dvořák, Petr Pruner             51 EPO PEPO                          23:25 
    32  515455 Vankista, RaMach                     49 Fotři XXXVII                      23:25 
    40  999997 Tomáš Hork, Tomáš Folprecht          52 Tomáš Marn                        23:25 
    41  436937 Obuch, Čak                           47 ČUK+GEK 010                       23:25 
    42  999999 Jan Sixta, Jana Kubelkova            54 blanicti rytiri                   23:25 
    45  428274 Jakub Kozák, Daniel Čech             46 Rumový express                    23:25 
    50  515441 KLádin, VoiTOI                       48 TOITOI                            23:25 
    53  999998 Vojta Buri, L.A.N.C.E.               53 HAVEN - SNS Smržovka              23:25 
    54  887608 Míša Lacigová, Pavel Muller          50 Rybář s kanónem                   23:25 
    55         Vakant                               Vakant                               23:30