RUSKÁ RULETA 2012

11. ročník

Pozvánka na orientační závod dvojic na kolech

Farma Ptýrov u Bakova nad Jizerou 22. – 23. 6. 2012

Oddíl orientačního běhu OK24 Praha a Bakov Devils Vás zvou na orientační závod dvojic s mapou na horském nebo trekovém kole, který se pojede způsobem s volným pořadím kontrol. Závod je určen všem příznivcům cyklistických sportů, kteří se nebojí prožít dobrodružství s kolem a mapou v atraktivním prostředí lesů pod Bezdězem.

Centrum závodu: Farma Ptýrov mezi obcemi Branka a Ptýrov u Bakova nad Jizerou

GPS: 50°30'29.632"N, 14°56'47.888"E, http://www.far­maptyrov.cz/

Popis závodu: závod s volným pořadím kontrol a bodovou bonifikací.

Kategorie: Mrazík, Maxim, Meresjev a Málčik
  • Mrazík  – nejlehčí kategorie, vhodná i pro rodiny s dětmi, podrobnosti budou upřesněny.
  • Maxim  – kategorie dvojic s časovým limitem 6 hod.
  • Meresjev  – kategorie dvojic s časovým limitem 4 hod. pro páteční noční etapu a 6 hod. pro sobotní denní etapu
  • Málčik  – kategorie pro rodiny s přívěsnými vozíky, podrobnosti budou upřesněny.
Start: hromadný po vlnách, Meresjev staruje v pátek 22.6.2012 v 23:00 hod., ostatní kategorie v sobotu, první vlna v 10:30 hod.

Přihlášky:

Na stánkách závodu www.bakovdevil­s.cz. Přihlášky budou spuštěny od 7. 5. 2012 a budou ukončeny 12.6.2012. Každý účastník jede na vlastní nebezpečí. Závodníci do 18 let se mohou zúčastnit pouze na plnou odpovědnost jejich zákonného zástupce. Závod se jede za běžného silničního provozu a částečně i na území CHKO. Pořadatel si vyhrazuje právo z organizačních důvodů omezit počet startujících.

Startovné:

Startovné činí 400 Kč za dvojici pro kategorii Mrazík, 600 Kč za dvojici pro kategorii Maxim, 800 Kč za dvojici pro kategorii Meresjev a 400 Kč za kategorii Málčik. Startovné zahrnuje obvyklé organizační zázemí, ubytování ve vlastním stanu, parkování a jedno teplé jídlo pro každého účastníka. Pro všechny kategorie startovné též zahrnuje turistickou mapu v měřítku 1:50.000, kterou dostanete při prezentaci.

Placení startovného:

Startovné prosím zaplaťte složenkou nebo bankovním převodem na účet číslo 1111224001 / 5500 . Jako variabilní symbol použijte své devítimístné libovolné telefonní číslo, které uvedete do přihlášky (nechtěli jsme z vás tahat nějaká rodná čísla a podobně, toto nám přijde jako rozumná cesta). Prostřednictvím zadaného telefonního čísla – variabilního symbolu si spárujeme přihlášku s došlou platbou a zařadíme vás na startovní listinu. Vaši platbu očekáváme do sedmi dnů od odeslání přihlášky; v opačném případě budeme přihlášku považovat za neplatnou. Neručíme za chybné uvedení variabilního symbolu a tím i nezařazení na startovní listinu. V případě problémů či dotazů nás prosím kontaktujte na ruskaruleta2012– uzenac – seznam.cz

S přihláškou na závod tedy neotálejte a sledujte spuštění přihlášek na webu závodu!

Mapa: od kartografického vydavatelství ŽAKET připravená speciálně pro tento závod, všichni přihlášení účastníci obdrží mapu při prezentaci. Bodové hodnocení kontrol bude vydáno po ostrém startu.

Povinná výbava: cyklistická přilba, kolo odpovídající vyhlášce pro silniční provoz.

Tento závod je zařazen do seriálu MTBO závodů dvojic SHOcart Liga www.shocartli­ga.cz