Vážení přátelé a příznivci Bakov Devils!

Dovolte, abychom vás srdečně pozvali na jubilejní desátý ročník Ruské Rulety. Je to už neuvěřitelných deset let, kdy vzniknul nápad pořádat orienťák dvojic na horských kolech. Když k deseti ruletám připočítáme ještě osm ročníků zimních orienťáků Ruská Sibiř (jeden se nejel kvůli kalamitě), je to celých osmnáct závodů, pořádaných prakticky stále ve stejné partě.

Proč nazýváme letošní ročník Ruské Rulety jako Velké finále? Ano, tušíte správně, jedná se o poslední ročník Ruské Rulety. V nejlepším se má přestat a všechno hezké jednou končí. Náš entusiasmus a energie potřebuje trochu odpočinku a přece jen, nikdy neříkej nikdy. Neříkáme, že se nevrátíme s Ruskou Ruletou Evo 2 nebo nějakou jinou šíleností, ale prozatím pořádáme Velké finále, desátý ročník Ruské Rulety. A věřte, že tentokrát to bude stát za to ;)

Jako obvykle pojedeme čtyři kategorie, Málčik, Mrazík, Maxim a Meresjev. První dvě kategorie budou tentokrát ještě více pojaty jako jednoduchý závod vhodný i pro rodiče s dětmi tak, abychom Velké finále zpřístupnili opravdu každému. Málčik bude jako obvykle pro rodiny s dítětem v přívesném vozíku. Naproti tomu dvě elitní kategorie Maxim a dvouetapový Meresjev budou opravdovým sportovním zážitkem, i když zejména Maxim půjde mapovat tak, aby ti, kteří si nedělají nároky na nejlepší umístění mohli rozumně mapovat tak, aby se svezli a nedojeli do cíle polomrtví.

Ruská Ruleta 2011 se pojede od pátku 17. do soboty 18. června, přičemž páteční noc je jako obvykle vyhrazena Meresjevům, všechny ostatní kategorie startují v soboru ráno. Zázemí závodu bude jako obvykle ve farmě Ptýrov, takže už si vše můžete poznamenat do svých kalendářů. Přihlášky otevíráme prvního dubna a sledujte náš web, neboť budou přibývat další informace. Ruská Ruleta bude tentokrát opravdu Velké finále!

Těšíme se na vás!!